Kadra prowadząca

trener1DR BOGDAN KRAUSS

Ekspert w dziedzinie treningu personalnego z bogatym doświadczeniem praktycznym oraz multidyscyplinarynym przygotowaniem teoretycznym.

Swoją karierę zawodową rozpoczynął w 2000 r., by już po 2 latach zarządzać treningiem kilkudzięsieciu klientów personalnych. W tym czasie nieprzerwanie rozwijał swój warsztat zawodowy, w latach 2001-2006 odbywając staż w Polskiej Akademii Nauk a w 2006 r. uzyskując tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.

W kolejnych latach uzyskał certyfikaty, odbył międzynarodowe Szkolenia: NEURAC, MTT (MedicalTherapeuticTraining), KINETIC CONTROL, EXOS (dawniej: Athletes Performance) oraz EPI (Elite Performance Institute). Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych i popularnonaukowych, w tym fragmenty pracy doktorskiej w angielskim czasopiśmie „Clinicalphysiology and functionalimaging” znajdującym się na prestiżowej „liście filadelfijskiej”.

Spośród wielu dziedzin związanych z treningiem sportowym, w których występuje w roli eksperta, szczególnie mocno wyspecjalizował się w zakresie wpływu wysiłku fizycznego na układ krążeniowo-oddechowy. Wnioski płynące z tych analiz są szczególnie cenne dla osób pragnących kształtować swoją wydolność fizyczną, niezależnie od uprawianej dyscypliny.

Wolny czas dzieli pomiędzy treningi sportowe oraz zgłębianie wiedzy w zakresie historii XX w. i nauk ścisłych.


trener2MGR TOMASZ GAĆ

Absolwent AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz WSR na kierunku Fizjoterapia. Od 11 lat Trener Personalny, współpracował w tym czasie z około 250-cioma klientami indywidualnymi.

Od 3 lat odpowiedzialny za koordynacje i rozwój Treningów Personalnych w TI Fitness (pod jego okiem, na terenie klubu odbywa się ponad 1000 treningów indywidualnych miesięcznie). W TI Fitness, kieruje kilkunastoosobowym zespołem trenerskim, który nieustannie się rozwija, i jako team wysunął się na pozycje lidera na Polskim rynku fitness.

Absolwent najbardziej prestiżowych szkoleń trenerskich: EXOS ( level II), EPI (level II), Kinetic Control (3 moduły), FMS oraz dziesiątków szkoleń i konferencji tematycznych. Autor i prowadzący wielu szkoleń i wykładów. W codziennej pracy specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz przygotowaniu motorycznym z zakresu treningu szybkości, mocy i wytrzymałości.

Całe życie związany z lekkoatletyka i bieganiem, w przeszłości jako zawodnik wyczynowy i trener sportu, teraz biegacz-amator.


trener3MGR IWONA WORONOWICZ

Absolwentka wydziałów Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalistka w zakresie treningu indywidualnego, łącząca bogatą wiedzę teoretyczną z wieloletnią praktyką.

Prowadząc treningi ze swoimi podopiecznymi i zawodnikami przepracowała już tysiące godzin. Posiadana wiedza i umiejętnościami dzieliła się, prowadząc szkolenia kadry trenerskiej, m.in. sieci klubów Holmes Place Poland czy Body Factory. Jako trener przygotowania motorycznego trenowała i konsultowała m.in. Mistrzów Polski Rugby na Wózkach „Four Kings Warszawa” oraz mistrzynie Polski w piłce nożnej, zawodniczki „Medyka Konin”. Nieustannie dokształca się i rozwija zawodowo uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Jest ekspertem: FMS System (FuncionalMovementScreenlevel I i II), EPI (Elite Performance Institutelevel I i II), KinesiologyTaping, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej AWF Warszawa. Blog na temat kulturystyki i fitness, który współprowadzi na jednym z portali społecznościowych, śledzi ponad 100000 osób.

Obiektami jej szczególnych zainteresowań i specjalizacjami zawodowymi są: analiza i optymalizacja ruchu, korekcje zaburzeń oraz nauka prawidłowych wzorców ruchowych. Prywatnie, na treningach, doskonali swoje umiejętności najczęściej z zakresu OlimpicWeightlifting, pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i freeride’owym.


trener4Mgr inż. MONIKA KRYNICKA – GAĆ

Specjalista ds. żywienia, dietetyk w fitness klubie TI Fitness.

Propagatorka zdrowego stylu życia: racjonalnej diety i zwiększonej aktywności fizycznej. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Dietetyki w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Wykwalifikowany specjalista z bogatym doświadczeniem w fitness klubach oraz salonach SPA. Ekspert ds. diety dla różnych firm przemysłu spożywczego, w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, a także autorka szkoleń i wykładów z zakresu zdrowego odżywiania.

Prywatnie Żona trenera personalnego oraz świeżo upieczona Mama 🙂 ponadto miłośniczka eksperymentowania w kuchni i nowych smaków.


trener5MGR LECH OKUROWSKI

Specjalizuje się w terapii problemów bólowych objawiających się w układzie ruchu oraz wszystkimi stanami pourazowymi i pooperacyjnymi układu ruchu.

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Od 2008 roku praktykuje jako fizjoterapeuta, początkowo w Centrum Rehabilitacji Sportowej, obecnie prowadzi prywatny gabinet fizjoterapii i osteopatii w TI Fitness. Posiada doświadczenie w pracy z kadra Polskiego Związku Pływackiego. Uczestnik wielu szkoleń fizjoterapeutycznych i osteopatycznych oraz konferencji zawodowych. Nieustannie poszukujący naukowych dowodów na prawdziwość teorii obowiązujących w fizjoterapii i osteopatii, w celu rozwoju zawodowego i weryfikacji stosowanych metod.

Autor prezentacji dla zespołu lekarskiego CRS n.t. „Zachowawczego leczenia uszkodzeń więzadeł stawu kolanowego”, szkolenia dla Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska n.t. „Zasad fizjoterapii po operacjach na stawie kolanowym” oraz prezentacji dla trenerów TI Fitness n.t. kontroli motorycznej.

Jako fizjoterapeuta specjalizuje się w usprawnianiu pacjentów po urazach i operacjach kręgosłupa, stawu kolanowego i ramiennego. Zajmuje się także osteopatycznym leczeniem zespołów bólowych.

Czas wolny spędza razem z rodziną uprawiając turystykę aktywna, bliska i daleka. Uwielbia wyprawy rowerowe. Potrafi również muzykować.


MATEUSZ MIERZEJEWSKI

Specjalista z zakresu treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu szkoleń dla fizjoterapeutów i trenerów. Od wielu lat trener pracujący zarówno z wyczynowcami, jak i osobami trenującymi amatorsko. W przeszłości profesjonalny zawodnik MMA.

W pracy stawia na optymalizację jakości ruchu i indywidualizację pracy. Dba o detale na każdym poziomie. Zawsze zaangażowany w to, co robi. Cechuje go spokój, opanowanie i umiejętność obserwacji.


trener5MGR KAMIL GOLEŃ

Całe swoje życie związany ze sportem. Zainteresowanie ruchem, zdrowiem oraz treningiem rozwijał na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiego AWF.

Jako lekkoatleta reprezentował kluby Lechia Tomaszów, AZS Łódź i AZS AWF Warszawa. Obecnie aktywny maratończyk oraz trener zawodników dyscyplin wytrzymałościowych.

Specjalista treningu funkcjonalnego i medycznego treningu terapeutycznego. Współpracuje z profesjonalnymi sportowcami jak i amatorami pragnącymi uzyskać jak najlepsze wyniki.

Jego wiedza w zakresie rehabilitacji pourazowej oraz przygotowania motorycznego sprawia, iż wielu spośród jego podopiecznych to osoby, które mimo przebytego urazu nadal czynnie uprawiają sport. Większość swojego czasu poświęca na podnoszenie swoich kwalifikacji. Uczestnik wielu kursów i szkoleń.


trener5KACPER WIEJAK

Reprezentant Polski w podnoszeniu ciężarów w latach 2006-2012r. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski.

W swojej karierze sportowej wyrwał 170kg oraz podrzucił 200 kg w kategorii wagowej do 105kg. Od 2014r Jest instruktorem podnoszenia ciężarów w Rebook Crossfit Mokotów, GCW oraz R99.

Pod jego opieką trenują jedni z najlepszych crossfiterów w Polsce, a także w Europie: Kasia Baranowska ,Paweł Kozak, Miłosz Staworzyński oraz Bartek Lipka. Kacper jest również trenerem personalnym, pracował w Carolina Medical Center, zajmował się czołową kadrą Polski w łyżwiarstwie szybkim.

Posiada także ogromną wiedzę popartą praktyką w dziale dietetyki. Wygrał debiuty kulturystyczne w 2015r do 84kg. Pasjonat swojej pracy, na kursach zawsze daje z siebie 110%, od uczestników oczekuje pełnego zaangażowania.