Archiwa

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 1 – Data 23-24.09.2017

Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy myślą o karierze trenera personalnego, jak również tym, którzy już pracują jako trenerzy, ale chcieliby usystematyzować swoją wiedzę i podnieść kwalifikacje. Tematy poruszane na szkoleniu dotyczą, przede wszystkim, merytorycznej strony przygotowania Trenera, od strony wiedzy i praktyki, oraz wielu dziedzin bezpośrednio powiązanych.

program zajęć

Cena: 990zł 590zł

23-09-2017
FREE

Programowanie obciążeń w treningu personalnym – Data 30.09.2017

Na szkoleniu zostaną poruszone podstawowe pojęcia i zagadnienia związane z treningiem, takie jak analiza potrzeb klienta pod kątem doboru ćwiczeń i rodzaju współpracy, planowanie treningu personalnego (krótko i długofalowo). Poznasz przykładowe plany treningowe. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak zabrać się za budowanie jednostki w treningu personalnym.

Cena: 490zł

30-09-2017
FREE

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 2

 

Termin podamy wkrótce.

Szkolenie jest kontynuacją modułu 1, rozwinięciem wiedzy na temat treningu motorycznego, kształtowania siły, mocy, wytrzymałości oraz skoczności, jak również wiedzy z zakresu dietetyki i urazów sportowych oraz ich prewencji. Bogata tematyka zajęć, poszerzy twoją wiedzę i umiejętności trenerskie.

Cena: -

17-12-2016
FREE