AKTUALNOŚCI

Programowanie obciążeń w treningu personalnym – Data 30.09.2017

Na szkoleniu zostaną poruszone podstawowe pojęcia i zagadnienia związane z treningiem, takie jak analiza potrzeb klienta pod kątem doboru ćwiczeń i rodzaju współpracy, planowanie treningu personalnego (krótko i długofalowo). Poznasz przykładowe plany treningowe. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak zabrać się za budowanie jednostki w treningu personalnym.

Cena: 490zł

Data szkolenia: 30-09-2017 – 30-09-2017
Czas na zapisy: Można się zapisać w każdej chwili
Ilość miejsc:
25 (25 wolnych miejsc)
Who can Enroll:
Students are added by instructors.
Cena: FREE

Trener

Mgr Kamil Goleń
Mgr Kamil Goleń
Całe swoje życie związany ze sportem. Zainteresowanie ruchem , zdrowiem oraz treningiem rozwijał na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiego AWF. Jako lekkoatleta reprezentował kluby Lechia Tomaszów, AZS … Czytaj dalej Programowanie obciążeń w treningu personalnym – Data 30.09.2017

Materiały szkolenia

Szkolenie Trenera Personalnego – moduł I

Szkolenie dedykowane jest wszystkim, którzy myślą o karierze trenera personalnego, jak również tym, którzy już pracują jako trenerzy, ale chcieliby usystematyzować swoją wiedzę i podnieść kwalifikacje.

Tematy poruszane na szkoleniu dotyczą, przede wszystkim, merytorycznej strony przygotowania Trenera, od strony wiedzy i praktyki, oraz wielu dziedzin bezpośrednio powiązanych, jak:
♦ przygotowanie motoryczne w sensie sportowym,
♦ kwestie biznesowe i organizacyjne dla zawodu Trenera Personalnego,
♦ strona medyczno-terapeutyczna treningu,
♦ odżywianie i suplementacja,
♦ elementy fizjologii wysiłku.

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak wykonywać zawód Trenera Personalnego i uzyskasz do tego kwalifikacje.

 

Uprawnienia kursu Trenera Personalnego

Po zaliczonym kursie, kursant otrzymuje Dyplom Trenera Personalnego, który jest wystawiany przez klub TI Fitness max. w ciągu 3 tygodni od przebytego i ukończonego przez kursanta szkolenia,

Kurs Trenera Personalnego przygotowuje kursantów do pracy w klubach fitness w charakterze trenera. Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących treningi.

Miejsce na Twoją reklamę