Mgr Iwona Woronowicz

Absolwentka wydziałów Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalistka w zakresie treningu indywidualnego, łącząca bogatą wiedzę teoretyczną z wieloletnią praktyką.

Prowadząc treningi ze swoimi podopiecznymi i zawodnikami przepracowała już tysiące godzin. Posiadana wiedza i umiejętnościami dzieliła się, prowadząc szkolenia kadry trenerskiej, m.in. sieci klubów Holmes Place Poland czy Body Factory. Jako trener przygotowania motorycznego trenowała i konsultowała m.in. Mistrzów Polski Rugby na Wózkach „Four Kings Warszawa” oraz mistrzynie Polski w piłce nożnej, zawodniczki „Medyka Konin”. Nieustannie dokształca się i rozwija zawodowo uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Jest ekspertem: FMS System (FuncionalMovementScreenlevel I i II), EPI (Elite Performance Institutelevel I i II), KinesiologyTaping, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej AWF Warszawa. Blog na temat kulturystyki i fitness, który współprowadzi na jednym z portali społecznościowych, śledzi ponad 100000 osób.

Obiektami jej szczególnych zainteresowań i specjalizacjami zawodowymi są: analiza i optymalizacja ruchu, korekcje zaburzeń oraz nauka prawidłowych wzorców ruchowych. Prywatnie, na treningach, doskonali swoje umiejętności najczęściej z zakresu OlimpicWeightlifting, pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i freeride’owym.

Szkolenia trenerskie

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 2

Data szkolenia: 17-12-2016 – 18-12-2016
Czas na zapisy: Można się zapisać w każdej chwili
Ilość miejsc:
25 (25 wolnych miejsc)
Cena: FREE

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 1 – Data 23-24.09.2017

Data szkolenia: 23-09-2017 – 24-09-2017
Czas na zapisy: Można się zapisać w każdej chwili
Ilość miejsc:
25 (25 wolnych miejsc)
Cena: FREE