Mgr Lech Okurowski

Specjalizuje się w terapii problemów bólowych objawiających się w układzie ruchu oraz wszystkimi stanami pourazowymi i pooperacyjnymi układu ruchu.

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine. Od 2008 roku praktykuje jako fizjoterapeuta, początkowo w Centrum Rehabilitacji Sportowej, obecnie prowadzi prywatny gabinet fizjoterapii i osteopatii w TI Fitness. Posiada doświadczenie w pracy z kadra Polskiego Związku Pływackiego. Uczestnik wielu szkoleń fizjoterapeutycznych i osteopatycznych oraz konferencji zawodowych. Nieustannie poszukujący naukowych dowodów na prawdziwość teorii obowiązujących w fizjoterapii i osteopatii, w celu rozwoju zawodowego i weryfikacji stosowanych metod.

Autor prezentacji dla zespołu lekarskiego CRS n.t. „Zachowawczego leczenia uszkodzeń więzadeł stawu kolanowego”, szkolenia dla Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska n.t. „Zasad fizjoterapii po operacjach na stawie kolanowym” oraz prezentacji dla trenerów TI Fitness n.t. kontroli motorycznej.

Jako fizjoterapeuta specjalizuje się w usprawnianiu pacjentów po urazach i operacjach kręgosłupa, stawu kolanowego i ramiennego. Zajmuje się także osteopatycznym leczeniem zespołów bólowych.

Czas wolny spędza razem z rodziną uprawiając turystykę aktywna, bliska i daleka. Uwielbia wyprawy rowerowe. Potrafi również muzykować.

Szkolenia trenerskie

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 2

Data szkolenia: 17-12-2016 – 18-12-2016
Czas na zapisy: Można się zapisać w każdej chwili
Ilość miejsc:
25 (25 wolnych miejsc)
Cena: FREE

Elementy przygotowania motorycznego w pracy Trenera Personalnego – Moduł 1 – Data 23-24.09.2017

Data szkolenia: 23-09-2017 – 24-09-2017
Czas na zapisy: Można się zapisać w każdej chwili
Ilość miejsc:
25 (25 wolnych miejsc)
Cena: FREE